NEWPORT BEACH BAR CAFE HIZMETE GIRDI ADANA...
0.00
0.00
0.00

HULYA AVSAR YINE ..1983’TE TÜRKİYE GÜZELİ SEÇİLDİM AMA.. BENİ NASIL..ISTANBUL

HULYA AVSAR YINE ..1983’TE TÜRKİYE GÜZELİ SEÇİLDİM AMA.. BENİ NASIL..ISTANBUL

HEP HABER MAGAZIN.. Benim öyle çok fazla sevişme öpüşme sahnem yok ama öyle bir sahnem var ki, ISTANBUL


17 Aralık 2009 16:28
font boyutu küçülsün büyüsün


HEP HABER MAGAZIN..

HULYA AVSAR YINE KONUSTU..

ACIKLIGI ILE YINE HAYRANIZ...

AVŞAR, “1983’TE TÜRKİYE GÜZELİ SEÇİLDİM AMA ARALARINDA EN KISA BENDİM. BENİ NASIL GÜZEL SEÇTİLER ANLAMADIM ZATEN” DİYE ESPRİ YAPTI. ENTELLERLE İLGİLİ DE KONUŞAN AVŞAR 'ENTELLEKTÜELLİK UĞRUNA KILLI BACAKLA DOLAŞAMAM!' DEDİ.

Boğaziçi Üniversitesi’nde öğrencilerle buluşan Avşar, ‘Sırf entelektüel olacağım diye ağzımda pipom, kıllı bacaklarıma giydiğim etekle dolaşamam’ dedi. Avşar Kürt kadınını da oynamayacağını söyledi...

Hülya Avşar önceki gün Boğaziçi Üniversitesi Sinema - Televizyon Bölümü öğrencilerinin organize ettiği bir söyleşiye katıldı. Geçen yıllarda Mimar Sinan Üniversitesi’nde yine bir panel sonunda tartıştığı öğrencilere “Eğitim cahilliği alır, eşeklik baki kalır” dediği için mahkemelik olduğu hatırlatılan Avşar, bu kez “Gençler istediklerini sorabilir” dedi. İşte Avşar’ın konuşması:

Arkadaşlık edemiyorum

- Magazini çok seviyorum. Sırf entelektüel olacağım diye ağzımda pipom, kıllı bacaklarıma giydiğim etekle dolaşamam. Neymiş efendim ‘Ayda bir yaptırırım ağdamı... Çünkü ben entelektüelim kafam çalışıyor.’ Belki de ben böyle takılanlardan daha entelektüel bir beyine sahibim ama dış görünüşüm nedeniyle asla o gözle görülemem. Görsel olarak entelektüel olamam.

Zaten popüler olmayı seviyorum. Bu kadar göz önündeysem insanlar beni de, sevgilimi de, ne yaptığımı da görecek. Bizim entelektüeller gündemde olmakla popülariteyi çok karıştırıyorlar. Zaten onlarla arkadaşlık bile edemiyorum, çok sıkılıyorum.

- Benden sonraki jenerasyonda beğendiğim hiçbir oyuncu yok. Beren Saat’in sahne ışığı iyi ancak oyunculuğunu ciddi bir şekilde baştan alması gerekiyor. Bir kere her lafında o gözlerini kırpmaktan vazgeçmeli. Oyunculuğunu tamamen değiştirirse çok güzel olur. Çünkü sahneye ve televizyona çok yakışıyor. Farklı bir ışığı var bence.

Mastürbasyon sahnesini yine çekerim

“Benim öyle çok fazla sevişme öpüşme sahnem yok ama öyle bir sahnem var ki, Berlin In Berlin’deki mastürbasyon sahnem... O zaten hepsine bedel. Sinan Çetin’le konuşurduk senaryo üzerinde. Cem Özer’in bana tecavüz etmesi gereken bir sahne vardı ve içime sinmedi. Sinan’a ‘Sen boşanmış kadınların canı sevişmek istediğinde ne yaptıklarını zannediyorsun. Bence böyle bir sahne çekmeliyiz’ dedim. Sinan inanamadı, ‘Oynar mısın gerçekten?’ dedi. Ben önermiştim o sahneyi. Şimdi bile çekildiğinde çok konuşulur. Şimdi olsa yine eğer cuk oturuyorsa tabii ki yaparım. O dönemde demek ki çok umursamamışım Kaya’yı... O zaman sinemaya verilen önem, erkek arkadaşa verilen değer kadar önemliydi. O yüzden umursamadım demek ki...

HEP HABER MAGAZIN.. ISTANBUL..   GC. 
Bu haber 15,707 defa okundu.

Yorum ekleYorum ekle


Yorumlar


  Henüz yorum yapılmamışADANA HABERLERINDE.... GUNDOGDU LISELERI / LEMAN KULTUR / ARI SINEMASI / MADO / OZSUT / KIZILAY KAN MERKEZI / GROSERILER / ADANA KOLEJI / BUYUK SIRKETLER ILE ILGILI BUTUN HABERLERI<
.

ADANA HABERLERINDE TEK YER HEP HABER MAGAZIN

DUYURU PANOSU

YENILENMIS HEP HABER MAGAZIN KOSE YAZARLARI ILE HABER,MAGAZIN,GUZELLIKLER ILE BERABERIZ...

LOS ANGELES ORANGE COUNTY MAGAZIN HABERLERI

ADANA ISTANBUL TURKIYE MAGAZIN HABERLERI

YOREDEKI BUTUN HABERLER

KOSE YAZARLARIMIZ..HEP HABER MAGAZIN

Anket

HEP HABER MAGAZIN`i NASIL BULDUNUZ?
  • MUKEMMEL
  • COK IYI
  • IYI
  • FENA DEGIL
  • KOTU
  • COK KOTU

ADANA HABERLERINDE TEK YER HEP HABER MAGAZIN

En Çok Okunanlar